Nie możesz odstąpić od umowy sprzedaży produktów wyprodukowanych na specjalne zamówienie lub spersonalizowanych. Zgodnie z Ustawą o Prawach Konsumenta (Dz.U. 2014 poz 827 art. 38) produkty personalizowane nie podlegają zwrotom, gdyż ich personalizacja uniemożliwia dalszą sprzedaż.

Prawo do odstąpienia

Masz prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.

Termin zwrotu upływa:

  • po 14 dniach od dnia, w którym Ty lub osoba trzecia inna niż kurier i wskazana przez Ciebie obejmie(sz) w posiadanie produkt(y); lub
  • w przypadku umowy obejmującej wiele produktów w jednym zamówieniu ale dostarczanych osobno, po 14 dniach, w którym Ty lub osoba trzecia inna niż kurier i wskazana przez Ciebie obejmie(sz) w posiadanie ostatni produkt.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy musisz powiadomić nas o swojej decyzji w sposób jasny i jednoznaczny (np. za pomocą listu lub mailem).

Efekty odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży kupujący odsyła towar na swój koszt, a sprzedający zwraca całkowity koszt zakupionego towaru oraz koszt najtańszej wysyłki dostępnej w ofercie w momencie zakupu. Zwrot należności nastąpi przy użyciu tych samych metod płatniczych, jakie stosowano w początkowej transakcji, chyba że wyraźnie uzgodniono inaczej. Zwrot zostanie dokonany bez zbędnej zwłoki i nie później niż w ciągu 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Twojej decyzji odstąpienia od umowy. Zwrot kosztów może zostać wstrzymany do czasu otrzymania towaru lub do czasu otrzymania wystarczającego dowodu zwrotu towaru.

Wymiana

Wymieniamy tylko przedmioty z wadami fabrycznymi lub uszkodzone. Jeśli potrzebujesz wymiany wyślij email na kontakt[at]NOSPAM3dpatiprint.pl.

Wysyłka zwrotów

W celu zwrotu zakupionego przedmiotu należy go wysłać na adres: 42-224 Częstochowa, ul. Grażyny Bacewicz 1/44. W przypadku zwrotu kupujący odsyła towar na swój koszt, a sprzedający zwraca całkowity koszt zakupionego towaru oraz koszt najtańszej wysyłki dostępnej w ofercie w momencie zakupu.

Brak opłaty za zamówienie

Brak wpłaty za zamówienie w ciągu 7 dni skutkuje anulowaniem zamówienia i uznaniem a transakcji za niebyłą.

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego lub poprzez email kontakt[at]NOSPAM3dpatiprint.pl.

3D PATI Print
Przewiń do góry