Dokładamy wszelkich starań aby zamówienia były realizowane najszybciej jak to możliwe. Jeżeli zaksięgowanie pieniędzy na koncie nastąpi do godz. 14 to takie zamówienia wysyłane są często jeszcze tego samego dnia(nie dotyczy to zamówień ORLEN Paczka – kurier wcześnie odbiera paczki oraz Paczkomat Ekonomiczny – nadanie po upływie 2 dni roboczych).

Zamówienia personalizowane(imię, wiek, kolor itp.) wykonujemy dopiero po otrzymaniu wpłaty, co za tym idzie mogą być wysłane w dniu kolejnym. Czas wysyłki może się również wydłużyć przy jednoczesnym zamówieniu większej liczby sztuk.

W celu przyśpieszenia realizacji prosimy o korzystanie z przelewów ekspresowych dostępnych w bankach lub płatności ekspresowej dostępnej podczas składania zamówienia.

Oferowane metody dostawy(Kurier/Paczkomat/Punkt odbioru) w większości przypadków dostarczają przesyłkę następnego dnia roboczego – nie jest to jednak gwarantowane zwłaszcza w okresie przedświątecznym, na co my nie mamy wpływu.

Gdy z jakiegoś powodu (urlop, zdarzenia losowe) czas wysyłki miałby się wydłużyć, to o przewidywanej dacie wysyłki informujemy na stronie każdej z ofert.

3D PATI Print